FILM        
2017 Verborgen Tom Reno Maenhout Film Cavak
2017 Fluffie wordt een sterretje Renus Dennis Nap NapProduction
2017 Sudden Deaf Stoere gast Marc Eikelenboom  Groener Gras Production
2017 Falling Apart Protagonist Evani Gilds  
2017 Xenophobia Held Remco Braas Braas Production
2016 Molly * Deaconite Thijs Meuweses Get Off The Road
2016 Eerste Date Man aan tafel Evelien van Raaij Koekoek
2016 Surrounded Soldaat Prey Gianni Kesteloot IAFT
2016 De Bomendokters Emanuel Bolf Lisa l'Abee Natural Born Filmers
2016 Nano Commandant Guinnes Charly Horst Peat Boat Entertainment
2016 Damp Soil Wally Rami El Harayri Storytelling Film Productions
2015 Enter Your Mind Lyam Charly Horst Team Flash
2015 Under her Spell Ap Jim Kastelijns Team Feut
2015 Achter de wolken Bram Lianne Schenk Moviemes
2015 Headlines John Landheer Bram Kwantes MadeTV
2015 Illusior John van der Meer Thomas van Dijk Untold Story Production
2014 After the Rain * Overvaller (Commando) Jan van Ooijen Rosebud & Richard Schut (48 Days Film Project)
2014 Bek dicht Man 2 Indra van T Hooft Big Time Films
2014 De Viesite Tony Maarten Valstar & Jasper Le Clercq Fruit Fly Production
2014 Bert biceps Poortwachter Madse Krivokutya & Dimitri Janssen Kraftstoff
2014 Krijg toch de pest Mo Shalhoub Renze Boeren The Filmstones
2014 Prof: Mo Sinan Duzenli Short Track Production
* = Feature Film      

THEATER        
2017 The Future is Now Omar   Theatergroep Drang
2016 InterVieuw Mo Shosha van Kranendonk Creatie: Benjamin Vandewalle
2016-heden Rebel with a Cause Bennie/ Ben Younes Lucienne van Amelshort Theatergroep Drang
2015 Right Now! Mo Milone Reigman Theater Mach
2014-2017 Xtreem Brahim Lucienne van Amelsfort Theatergroep Drang
2012 Rimpels in de Rotte deel 2: Farida Adel Paul Raterman Toneelvereniging Echte Liefde
2012 Rimpels in de Rotte deel 1: Sabine Politieagent Jolina Wessels Toneelvereniging Echte Liefde
2011 De nacht van de nacht 2011 Mo Cees Eykelenboom Stichting Metamorphose
2011 Hotel Feyenoord Karim Peter Klein Gunnewiek Stichting Het Nieuwe Hotel
2011 Random Numbers Gids Bram Huijten & Judith Blankenberg Theatergroep Zuur
2011 Lucht wortels,  theater over vrijheid Joseph & Bersad Jolina Wessels Toneelvereniging Echte Liefde
2010 Twee, Tappas en Tranen Tony Jolina Wessels Toneelvereniging Echte Liefde
2009-2010 Het Nieuwe Hotel deel 2 Karim Jolina Wessels Toneelvereniging Echte Liefde
2008-2009 Het Nieuwe Hotel Karim Jolina Wessels Toneelvereniging Echte Liefde
2001 Rode roos deel 1 Diverse rollen Jorick Schut & Paul Röttger Rotterdam Centrum voor Theater
2001 Zonder uitnodiging; een reis als geen ander Diverse rollen Roel Lankhuizen Rotterdam Culturele Hoofdstad 2001
2000-2001 Gaius Gaius alterego Jorrick Schut Rotterdam Centrum voor Theater
1999-2000 Wespennest Diverse rollen Jorrick Schut Rotterdam Centrum voor Theater

VIDEOCLIP        
2016 Danser & Zanger Regie: Adri Doppenberg Dutch Filmgroup
2016 Kay van Raamsdonk - Deze hoofdprijs Chefkok Regie: Siar Sedig We can do it Production
2015 Van Die Mensen die - Steeltjes Afl 11 Klant Regie: Shariff Nasr Badaboom.tv
2015 Van Die Mensen Die - Houdbare Melk Afl 4
Klant Regie: Shariff Nasr Badaboom.tv
2015 Spanker - GUAP ft DIO, Cho Eigenaar Avondwinkel Regie: Naveen Kalloe & Sivah Kalloe Produced by: Spanker
2014 Save Me                                                        Man 1 in Bar         Regie: Ali Sultan & Jasper Duijf                        Draaimolen                         
2011 Milk for today Danser Regie: Azizi Bekkaoui Melkkleuren

VOICEOVER        
2015 Vigilante / Superheld Rondom de voorstelling 'We doen het wel zelf' van theatercollectief Wunderbaum Simone van Hulst Het Tussenuur                  
2015 De stem van vraagwijzer
Vraagwijzer van Gemeente Rotterdam (Paula Koedijk) Niels Huizinga (JSO)
Zoomworks

OPLEIDING        
2015-/2015 Acteerstudio Paul Dekker Paul Dekker Opleiding Meisner-Esper Den Bosch
2014 - 2016 Le Pavegnon Josja Hamann Spolin Methode: Opleiding voor Theater & Televisie, (Fase IV)  Amsterdam
1999 - 2001 Rotterdam Centrum voor Theater       Jorrick Schut, Paul Röttger  Opleiding Toneel, zang en dans Rotterdam
1996 - 1998

Jeugdtheater Hofplein Rotterdam      

                                                Opleiding Toneel, zang en dans Rotterdam

TRAINING        
2016  Noorderwind Youval Kuipers H.E.M.A. (Historcial European Martial Arts) Utrecht
2016 La Pavegnon Josja Hamann Vaste teksten, improvisatie, monologen samenspel & transformatie Zandvoort
2015 Masterclass: Method Acting Andre Landzaat  Lee Strassberg's methode: Sense Memory, improvisatie, monologen & scenes Almere
2011 Acteren voor de Camera Jamal Aattache Vertrouwd raken & spelen voor de camere, hoe kom ik over op camera Rotterdam
2011 Commedia dell' Arte Lotte van Dam Maskerspel (met Commedia dell' Arte masker) Rotterdam
2011 Elementairspel Jolina Wessels Een onderzoek naar het spelen van elementaire emoties Rotterdam